Stoły do ping ponga typu outdoor – przegląd najczęściej wybieranych modeli

Coraz więcej osób jest skłonna zainwestować w profesjonalny sprzęt sportowy do treningów i ćwiczeń w domu. Taki zakup niesie ze sobą wiele korzyści, możemy przeprowadzać treningi, prowadzić rozgrywki, i realizować, organizować aktywność fizyczną dla całej rodziny.

Do najczęściej wybieranych i kupowanych sprzętów sportowych przydomowy na pewno należy zaliczyć stoły do ping ponga. Obecnie dostępnych jest wiele modeli stołów ping pongowych, zarówno takich, które są gotowe do montażu (do zabetonowania) jak również tych, które są składane.

Stoły do ping ponga na zewnątrz – co wybrać?

Największą popularnością cieszą się stoły do ping ponga montowane na zewnątrz. Oferta stołów typu outdoor jest na tyle szeroka, że każdy jest w stanie wybrać odpowiedni model dla siebie. Decydując się na zakup stołu do ping ponga na zewnątrz musimy mieć na uwadze jego konstrukcję. Ta powinna być wykonana solidnie i odporna na warunki atmosferyczne. W tym przypadku na pewno przydadzą się stoły, posiadające powłokę antykorozyjną (zabezpieczającą przed nadmierną wilgocią)

Co jeszcze należy rozważyć przy zakupie stołu do ping ponga? Na pewno warto zwrócić uwagę na grubość blatu (stoły outdoorowe powinny mieć grubszą powierzchnię blatu) ta zapewnia lepszą jakość odbicia piłki. Przy wyborze stołu dedykowanego na zewnątrz na pewno musimy mieć na względnie miejsce do gry. Wielkość stołu to jedno, inną równie ważna kwestią jest miejsce przeznaczone do gry. Jeśli dysponuje zbyt małą przestrzenią lepiej jest zdecydować się na zakup składanego stołu. Większość modeli stołów outdoorowych posiada kółka, które ułatwiają ich przenoszenie i przechowywanie.

Wybierając stół do ping ponga na zewnątrz, należy mieć na uwadze materiał konstrukcyjny, grubość blatu, mobilność, dodatkowe akcesoria do gry (rodzaj zastosowanej siatki), a także markę stołu do ping ponga. Takie informacje będą cenne na etapie podjęci decyzji zakupowej. Przykładowe modele stołów outdoorowych znajdziesz w ofercie firmy Sport Grupa – sprawdź dostępne modele stołów do ping ponga marki PINGO – https://sportgrupa.pl/produkt/zewnetrzny-stol-do-tenisa-stolowego-pingo-outdoor/

Rekomendowane artykuły