Regały chłodnicze używane – gdzie kupić i co musisz o nich wiedzieć?

Regały sklepowe nie należą do najtańszych elementów wyposażenia sklepowego – szczególnie kiedy przychodzi do zakupu urządzeń chłodniczych. Na szczęście można zakupić używane urządzenia sklepowe takie jak:

  • zamrażarka sklepowa używana,
  • regał chłodniczy używany,
  • chłodnie sklepowe używane.

Czy różnią się te urządzenia i w jaki sposób są wykorzystywane? Gdzie można kupić używane meble chłodnicze? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule – zapraszamy do lektury.

Meble chłodnicze używane – jakość w dobrej cenie

Meble chłodnicze to urządzenia, których wartość można liczyć w dziesiątkach tysiącach złotych. U przedsiębiorczych osób pojawia się jednak pytanie, czy faktycznie trzeba wydawać fortunę na dopiero rozwijający się biznes. Odpowiedź brzmi NIE! Decydując się na otwarcie sklepu spożywczego lub ogólnospożywczego trzeba być przygotowanym na duże koszty jednak należy szukać rozwiązań, które pozwolą młodemu przedsiębiorcy zaoszczędzić środki wkładane w nowy biznes. Jednym z takich rozwiązań są używane meble chłodnicze – czy można na nich jednak polegać? To nie musi być wątpliwa kwestia – podejmując decyzję o zakupie używanych urządzeń sklepowych warto zwrócić się z tym do wyspecjalizowanej kadry, która zaoferuje najwłaściwsze i w pełni sprawne urządzenia. Kadrę taką znajdziesz w Tarpom, które nie tylko zajmuje się kompleksowym wyposażeniem sklepów ale również dystrybuuje używane meble chłodnicze, które uprzednio są serwisowane i modernizowane.

Zamrażarka sklepowa używana – gdzie znajduje zastosowanie/

Zamrażarka sklepowa to urządzenie pozwalające na przechowywanie produktów w temperaturze poniżej -20 stopni w związku z czym doskonale nadaje się do ekspozycji mrożonek, ryb oraz przetworów wymagających niskich temperatur (np. pierogów). Zamrażarka sklepowa używana dostarczona przez Tarpom nie ustępuje nowym, sprowadzanym prosto od producenta, urządzeniom – w szczególności pod kątem jakości i ceny. Zakup zamrażarki sklepowej używanej może okazać się oszczędnością rzędu kilku tysięcy złotych, które śmiało będzie można przeznaczyć na pozostałe elementy wyposażenia powierzchni handlowej.

Regał chłodniczy używany – charakterystyka

Regały chłodnicze to prawdopodobnie jedne z najczęściej spotykanych mebli chłodniczych. Korzystają z nich nie tylko hipermarkety, supermarkety czy sklepy ogólnospożywcze ale nawet niektóre kioski. Często spotykane są również w restauracjach jako mebel, który służy ekspozycji schłodzonych napojów. Regał chłodniczy używany, podobnie jak inne meble chłodnicze (w tym chłodnie sklepowe używane) nie są pod żadnym kątem gorsze lub mniej funkcjonalne od urządzeń sklepowych oferowanych przez producentów. Tarpom wyposaży Twój sklep w niezawodny regał chłodniczy używany, który posłuży kilka długich lat.

Meble chłodnicze używane i serwis urządzeń sklepowych w Tarpom

Tarpom jako specjaliści od kompleksowego wyposażenia sklepów dostarczają ich właścicielom nie tylko w pełni nowe, ale również poddane serwisowi i rewitalizacji, meble chłodnicze używane. Serwis Tarpom zajmuje się skupowaniem i naprawą urządzeń sklepowych, które “nie rokowały” – to właśnie one dzięki wiedzy i doświadczeniu zespołu Tarpom zostały przywrócone do życia i są dostępne na stronie http://www.tarpom.com.pl/meble_chlodnicze_uzywane. W ofercie Tarpom znajdziesz nie tylko chłodnie sklepowe używane, szafy chłodnicze, lady mięsne czy drzwi mroźnicze ale również wysokiej jakości meble sklepowe takie jak: regały na warzywa i owoce, regały warzywne, lady sprzedażowe oraz boksy i stanowiska kasowe. Kompleksowe wyposażenie sklepów? Tylko z Tarpom!

Rekomendowane artykuły