Wytwórnia konstrukcji stalowych – którą wybrać?

stal

Wytwórnie konstrukcji stalowych to przedsiębiorstwa, które zajmują się planowaniem i realizacją konstrukcji szkieletowych budynków oraz obiektów użytkowych ze stali. Specjalistów jest wiele – jak dowiedzieć się, który będzie najlepszy?

Hale stalowe – uwzględnij budowany obiekt

Poszukując wytwórni konstrukcji stalowych należy zacząć od uwzględnienia rodzaju obiektu, który planujesz wybudować. Na rynku znajdziesz specjalistów w zakresie stawiania hal stalowych, wielokondygnacyjnych szkieletów lub budowli użytku publicznego (takich jak dworce czy baseny). Jako osoba prywatna pragnąca wybudować niewielki magazyn dla swojej firmy dobrze będzie skorzystać z oferty pobliskiej, cieszącej się dobrą renomą wytwórni jednak poszukując firmy, która podejmie się realizacji trzypoziomowego budynku do składowania ciężkich maszyn przemysłowych lokalna firma może nie mieć urządzeń pozwalających na przygotowanie elementów konstrukcyjnych spełniających normy i przepisy prawne – wtedy najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się ze spółką Zekon.

Dlaczego Zekon – Wytwórnia konstrukcji stalowych?

ZEKON to firma działająca na rynku od 2008 roku, która współpracuje z ZEMAN – najbardziej profesjonalną polsko-austriacką grupą z branży stalowej. Zekon sp. z o. o. posiada doświadczenie w realizacji najróżniejszych obiektów: stadionów, dworców, hali magazynowych, klinik, elektrowni a także szkieletów konstrukcyjnych sklepów wielkopowierzchniowych. Zekon to także jedyne przedsiębiorstwo w Polsce, zajmujące się produkcją profili SIN, które umożliwiają zwiększenie wytrzymałości konstrukcji stalowych jednocześnie zmniejszając ich masę. Spółkę tą cechuje wysoce zautomatyzowany proces produkcyjny, który wyklucza w realizacji ryzyko, które niesie czynnik ludzki. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i urządzeń w procesie produkcji firma Zekon ma możliwość prefabrykacji nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcyjnie elementów przy jednoczesnym zachowaniu standardów jakościowych i zagwarantowanie terminowego wykonania realizacji i dostaw.

Spółka Zekon – poznaj nasze możliwości

W naszej fabryce znajdują się kilka stref:

  • linii produkcyjnej profili SIN,
  • malarni,
  • maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych podczas naszych realizacji.

Jesteśmy jedynymi producentami i dystrybutorami profili SIN w Polsce. Ich produkcja odbywa się na najnowocześniejszej linii produkcyjnej ZEMAN a możliwości produkcyjne spółki Zekon sięgają 15 000 Mg profili SIN w skali roku.

W naszej fabryce znajduje się malarnia, która podzielona jest na 4 strefy co umożliwia realizację 4 kontraktów jednocześnie bez obaw o to, że wykorzystywane przy produkcji różne kolory będą się mieszały.

Wyposażenie naszej fabryki to najnowocześniejsze i efektywne, z dostępnych na rynku, maszyny przeznaczone do obróbki metalu z uwzględnieniem jego technicznych właściwości – umożliwiają nam one cięcie blach, wiercenie, znakowanie, piłowanie, oczyszczanie, spawanie a także przypawanie bolców,

Rekomendowane artykuły