Lady chłodnicze sklepowe i szafy chłodnicze używane w ofercie Tarpom!

urządzenia chłodnicze używane

Lady chłodnicze sklepowe a także urządzenia chłodnicze używane oraz nowe są niezwykle istotnymi elementami wyposażenia sklepów spożywczych. Wybierając witryny chłodnicze sklepowe warto jest zdawać sobie sprawę z tego, że nie należą one do najtańszych w związku z czym warto rozważyć inwestycję w szafy chłodnicze używane i inne urządzenia chłodnicze używane. Dowiedz się, czy taka inwestycja jest bezpieczna oraz gdzie można stosować witryny chłodnicze sklepowe oraz szafy chłodnicze używane.

Lady chłodnicze sklepowe do mięsnego lub rybnego

Lady chłodnicze sklepowe to przeszklone lady umożliwiające właściwą ekspozycję produktów takich jak mięsa i ryby. Wyposażone w nierdzewne korytka i dno lady chłodnicze sklepowe umożliwiają wydajną i estetyczną ekspozycję tych, trudnych przecież, grup produktów. Dzięki temu, że lady chłodnicze sklepowe przeważnie wyposażone są we właściwej barwy oświetlenie, te doskonale podbijają wygląd i prezencję mięsa (w przypadku światła różowego) oraz ryb (szczególnie przy chłodnym, białym lub niebieskim świetle). Wysokiej jakości lady chłodnicze są gwarancją zapewnienia właściwych warunków przechowywania mięs i ryb, a także zapewniają do należytej ich ekspozycji.

Witryny chłodnicze sklepowe i cukiernicze

Witryny chłodnicze sklepowe to wysokie, przypominające przeszklone regały, meble chłodnicze wykorzystywane w cukierniach, piekarniach a także sklepach ogólnospożywczych. Estetyczny wygląd sprawia, że witryny chłodnicze sklepowe pozwalają na bardzo udane eksponowanie produktów takich jak ciastka i słodkie przekąski. Wysokiej jakości witryny chłodnicze sklepowe chętnie wykorzystywane są, poza przestrzeniami sklepowymi, także w restauracjach i cukierniach, w których wykorzystywane są do ekspozycji dostępnych w ofercie deserów. Szeroki wachlarz zastosowań sprawia, że po witryny chłodnicze sklepowe sięgają przedsiębiorstwa specjalizujące się w dystrybucji różnych grup produktowych.

Urządzenia chłodnicze używane w ofercie Tarpom

Urządzenia chłodnicze nie należą do tanich rozwiązań. Zarówno witryny chłodnicze, jak i lady chłodnicze bardzo często dostępne są w ofertach producentów w niezwykle wysokich cenach. Czy jest jakaś alternatywa? Oczywiście, że tak – chociażby urządzenia chłodnicze używane, które dostępne są w ofercie polskiego producenta kompleksowego wyposażenia sklepów Tarpom. Tarpom, jako firma z wieloletnim doświadczeniem i o ugruntowanej pozycji na rynku prowadzi własny serwis urządzeń chłodniczych, który to zajmuje się renowacją i naprawą uszkodzonych podzespołów tych maszyn. W ofercie Tarpom dostępne są więc w pełni sprawne, wysokiej jakości urządzenia chłodnicze używane, które poddane zostały zabiegom renowacyjnym umożliwiającym ich dalsze, w pełni właściwe, działanie. Zajrzyj na stronę http://www.tarpom.com.pl/dodatkowe-informacje-i-tresci/uzywane-lady-chlodnicze/ i dowiedz się jakie urządzenia chłodnicze używane oferuje Tarpom!

Rekomendowane artykuły