Baterie trakcyjne od producenta Sunlight – dlaczego warto?

bateria trakcyjna - regeneracja Wrocław

Z pewnością baterie trakcyjne to niezbędne elementy do zasilania pojazdów. Warto zwrócić uwagę, że wybór producenta ma ogromne znaczenia dla jego długoletniej żywotności. W końcu zależy nam na wytrzymałych i solidnie wykonanych bateriach. Dlaczego? Otóż baterie trakcyjne od producenta Sunlight wykonane są z najlepszych materiałów. Jaka jest ich budowa oraz zalety? Sprawdź dalszą część artykułu, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Budowa baterii trakcyjnej 

bateria trakcyjna

Baterie trakcyjne od producenta Sunlight zbudowane są z czystego ołowiu, wobec tego zwiększana jest żywotność i pojemność danej baterii. Każda z nich produkowana jest przez najbardziej nowoczesną linię baterii trakcyjnych w Europie. Z kolei automatyzacja produkcji powoduje zminimalizowanie błędów wynikających z działań człowieka do minimum. Dzięki zastosowaniu płyt Red Lead dostępna pojemność baterii jest o 5% wyższa od podawanej. Kolejną ważną kwestią jest fakt, że ogniwa tych baterii są numerowane, to oznacza, że można łatwo znaleźć datę produkcji a nawet ją zmienić w przypadku, gdy tabliczka znamionowa ulegnie zniszczeniu. 

Zalety stosowania baterii Sunlight

Jak już zostało wcześniej wspomniane producent Sunlight stosuje najlepsze materiały i nowoczesną technologię, aby najbardziej zminimalizować ryzyko pojawiających się błędów. Warto podkreślić, że baterie te są dość odporne na rozładowania, dzięki temu cechują się długoletnią żywotnością.
Do cechy baterii Sunlight można zaliczyć między innymi:

  • produkcja baterii w oparciu o nowoczesną technologię Varty, 
  • naczynia wykonane są z surowca odpornego na temperaturę i uderzenia zgodne z Din,
  • skrzynie bakteryjne powlekane są odpowiednimi powłokami kwasowoodpornymi. 

Wyżej wymienione zalety pokazują, że warto postawić na producenta Sunlight i oferowane baterie trakcyjne. Wrocław i inne rejony Polski – niezależnie gdzie się możesz je zamówić także przez stronę internetową. 

 Baterie trakcyjne Sunlight od firmy Fhu Alex

Baterie trakcyjne Sunlight można zamówić przez internet. Jednak warto zapoznać się z opiniami na temat wybranego sklepu, aby wyeliminować problemy związane z dostawą czy reklamacją na późniejszym etapie. Godną polecenia jest firma Fhu Alex, ponieważ zajmuje się sprzedażą akumulatorów od wielu lat. Dodatkowo można zamówić także prostowniki i monobloki. Jeśli Twoja bateria będzie wymagała regeneracji lub serwisowania to wysoko wykwalifikowani fachowcy zajmą się Twoją baterią i dadzą jej drugie życie. Chcesz dowiedzieć się więcej informacji na temat akumulatorów? Koniecznie sprawdź stronę internetową pod linkiem: http://www.fhualex.pl/akumulatory-i-baterie-trakcyjne-wroclaw.html

Rekomendowane artykuły