Naprawa koparek – wybór łyżki do koparki

pracująca koparka z łyżką

Każdy z nas zna ten moment – w trakcie budowy, podczas kopania nagle psuje się koparka bądź któraś z jej części. Praca musi stanąć w miejscu.

Powoduje to ogromne koszty dla właściciela firmy, oraz ogromny stres dla człowieka zlecającego pracę. Dlatego też, jeżeli zepsuje ci się łyżka koparki, u nas możesz kupić łyżki do koparek używane. W naszym szerokim asortymencie są dostępne różne – od małych łyżek do najmniejszych koparek, aż po łyżki do koparek 12 tonowych.

Dobrze, kupiłeś więc już część do koparki. Teraz pozostaje kolejny problem – montaż łyżki do koparki. Wiele osób liczy sobie za taką usługę całkiem sporo, albo każe sobie dopłacać w momencie zakupu. U nas tego problemu nie ma – każdy montaż zakupionej u nas części jest przez nas samych realizowany, najczęściej jeszcze na poczekaniu. Nie musisz już martwić się nie tylko kupnem części ale i montażem – tym, jak przetransportujesz zakupioną część (łyżka do koparki to nie jest mała rzecz) oraz opłatą za montaż. Będziesz zaskoczony zarówno naszymi częściami które mamy w ofercie, jak również jakością montażu.

Oferujemy najniższe ceny, najlepsze części, najszybszy montaż. Przyjdź, nie zawiedziesz się. Poznaj więcej szczegółów na stronie zmg.pl

Rekomendowane artykuły