Jaki rodzaj namiotu wybrać na targi i inne wydarzenia promocyjne?

namioty stałociśnieniowe

Promowanie nowych jak i starszych marek ma istotne działania mające na celu zwiększenia
widoczności danej firmy, jej widoczności i rozpoznawalności. Reklama zewnętrzna należy do jednego z głównych nurtów promocji na różnych płaszczyznach. Namioty reklamowe są bardzo często stosowane na wydarzeniach odbywających się w plenerze. Jest to dobra okazja do wypromowanie stoiska czy zapoznania klientów z nową marką na rynku. Sprawdź jakie namioty do reklamy zewnętrznej będą najlepiej przystosowane.

Gazoszczelne namioty stałociśnieniowe

Sprawdzają się w dużej mierze w trakcie wydarzeń plenerowych takich jak jarmarki, festyny i targi. Są wytrzymałe i skuteczne. Namioty stałociśnieniowe można postawić w bardzo krótkim odstępie czasu. Ich konstrukcje są proste, a na materiale z impregnowanego PCV możemy zastosować nadruk solwentowy w ramach ukazania loga i haseł naszej firmy. Gazoszczelne namioty stałociśnieniowe stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem wśród wielu firm. Powodem tego jest niska cena oraz trwałość konstrukcji. Stoiska stają się obecnie jednymi z głównych wyznaczników targów i festiwali. Budzą one spore zainteresowanie wśród uczestników imprez i sprawiają, że często zaglądamy do nich. Samo opakowanie nie jest jednak wystarczające. Liczy się także pomysł. Rozdawanie darmowych gadżetów promocyjnych oraz wzbudzanie zainteresowania powinno być oczywiste. Natomiast, my jako marka możemy się również zastanowić nad czymś mniej konwencjonalnym. Oryginalne pomysły wzbudzają największe zainteresowanie, dlatego warto jest często puścić wodzę fantazji i oddać się kreatywnemu myśleniu.

gazoszczelne namioty

Namioty gazoszczelne w formie stałociśnieniowej to nie tylko ładna otoczka dla naszego stoiska. Jest to przede wszystkim zadaszenie i forma schronienia przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Pamiętajmy, że pogoda w naszym kraju bywa często nieprzewidywalna, a w okresie letnim należy liczyć się z częstymi opadami deszczu. Wówczas namiot pełni nie tylko funkcję reklamową, ale jest także zabezpieczeniem.

Reklama stałociśnieniowa od AD BLOW

Nowoczesne studio reklamy zewnętrznej i gazoszczelnej prezentuje najnowszą ofertę nośników do promocji outdoor. Namioty stałociśnieniowe to jedno z wielu rozwiązań jakie można znaleźć w ofercie sklepu internetowego Ad Blow.

Rekomendowane artykuły