Podnośniki, zwyżki to maszyny dźwigowe, które stają się coraz bardziej popularne, można je spotkać na placach budowy, przy różnego rodzaju wykonywanych remontach. Nic dziwnego, są to maszyny, które umożliwiają wykonanie niemal każdej pracy wysokościowej.

Wystarczy tylko, że dobierzemy odpowiedni podnośnik do wykonywanej pracy. Mamy do wyboru podnośniki koszowe, nożycowe, gąsienicowe i inne dźwigi. Każde z nich wykorzystywane są do innych prac przykładowo podnośniki koszowe do prac remontowo budowlanych zaś nożycowe do transportowania materiałów na daną wysokość.

Z podnośników i zwyżek i dźwigów korzystają zarówno firmy jak i osoby prywatne, które chcą wykonać drobne prace wysokościowe. Dlatego też bardzo dużą popularnością cieszy się wynajem dźwigów. Rybnik, województwo śląskie przoduje jeśli chodzi o popularność tego typu usług. Trudno się temu dziwić, ponieważ to właśnie Śląsk uchodzi za region najbardziej przemysłowy.

Bezpieczne wykonywanie prac

Nie od dziś wiadomo, że prace wysokościowe określane są jako te najbardziej niebezpieczne. Tutaj nietrudno o wypadek wystarczy, że pracownik nie zastosuje się do podstawowych zasad bhp bądź będzie wykonywać pracę bez posiadania uprawnień. Opcja wynajmu dźwigów minimalizuje ryzyko tych zagrożeń. Korzystając z opcji wynajmu otrzymujemy zwykle podnośnik który jest certyfikowany, na bieżąco serwisowany. Nie musimy martwić się również o to by zatrudniać pracownika do obsługi zwyżki. W większości firm możliwe jest wynajęcie podnośnika z operatorem. Wynajem dźwigów to opłacalna inwestycja z punktu widzenia nie tylko bezpieczeństwa ale i poniesionych kosztów. Firmy wynajmujące zwyżki, udostępniają je swoim klientom nawet w zakresie godzinowym. To pozwala jeszcze bardziej zoszczęścić w przypadku firm, które tylko doraźnie potrzebują podnośnika.

zwyżka

Skąd wynająć zwyżkę?

Jak już zostało wspomniane Rybnik i region Śląska to w tych miejscach najwięcej firm korzysta z wynajmu podnośników i dźwigów. Zatem firm, które trudnią się tego rodzaju usługami jest sporo. Z racji tego, że jest to usługa specjalistyczna warto wybrać firmę z doświadczeniem i która może pochwalić się dobrymi opiniami wśród klientów. Roj Rudolf to firma, którą warto się zainteresować. Organizuje nie tylko wynajem profesjonalnego sprzętu, firma ma również wykwalifikowanych pracowników którzy posiadają ukończone kursy UDT i świadczy usługi operatorskie. Szczegóły oferty wynajmu dostępne na stronie http://www.dzwigi-laziska.pl

Rekomendowane artykuły